Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus

Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus

TST (Therapy, Supervision, Training) Centrum (tegevusluba L03756) pakub professionaalseid psühhiaatria- ja lastepsühhiaatriaalaseid konsultatsioone ning nõustamist, aga ka psühhoteraapia- ja supervisiooniteenust.   Vastu võtab psühhiaater Dr. Roman Balõtšev, kes on pädev ka lastepsühhiaatria kõrvalerialal. 2006-2019.a. töötas ta SA TÜK Psühhiaatriakliinikumi lasteosakonna arst-õppejõuna. On läbinud käitumisteraapia põhiõppe (2003-2005) ja sooritanud sel alal eksami. Aastatel 2000-2006 läbis  katatüümse  imaginatiivse psühhoteraapia põhiõppe  prof. dr. H.Hennigi (Saksa Katatüümse Imaginatiivse Psühhoteraapia Seltsi auesimees) ja dr. G.Belotserkovski (KIP dotsent ja Balti riikide töögrupi esimees) juhendamisel. Alates 2014.a. jaanuarist on õppejõud-terapeut KIP alal.    TST (Therapy, Supervision, Training) Centrum (tegevusluba L03756) pakub professionaalseid psühhiaatria- ja lastepsühhiaatriaalaseid konsultatsioone ning nõustamist, aga ka psühhoteraapia- ja supervisiooniteenust.   Vastu võtab psühhiaater Dr. Roman Balõtšev, kes on pädev ka lastepsühhiaatria kõrvalerialal. 2006-2019.a. töötas ta SA TÜK Psühhiaatriakliinikumi lasteosakonna arst-õppejõuna. On läbinud käitumisteraapia põhiõppe (2003-2005) ja sooritanud sel alal eksami. Aastatel 2000-2006 läbis  katatüümse  imaginatiivse psühhoteraapia põhiõppe  prof. dr. H.Hennigi (Saksa Katatüümse Imaginatiivse Psühhoteraapia Seltsi auesimees) ja dr. G.Belotserkovski (KIP dotsent ja Balti riikide töögrupi esimees) juhendamisel. Alates 2014.a. jaanuarist on õppejõud-terapeut KIP alal.   
Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus

Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus

TST (Therapy, Supervision, Training) Centrum (tegevusluba L03756) pakub professionaalseid psühhiaatria- ja

lastepsühhiaatriaalaseid konsultatsioone ning nõustamist, aga ka psühhoteraapia- ja supervisiooniteenust.

 

Vastu võtab psühhiaater Dr. Roman Balõtšev, kes on pädev ka lastepsühhiaatria kõrvalerialal. 2006-2019.a. töötas ta SA TÜK Psühhiaatriakliinikumi lasteosakonna arst-õppejõuna. On läbinud käitumisteraapia põhiõppe (2003-2005) ja sooritanud sel alal eksami. Aastatel 2000-2006 läbis  katatüümse  imaginatiivse psühhoteraapia põhiõppe  prof. dr. H.Hennigi (Saksa Katatüümse Imaginatiivse Psühhoteraapia Seltsi auesimees) ja dr. G.Belotserkovski (KIP dotsent ja Balti riikide töögrupi esimees) juhendamisel. Alates 2014.a. jaanuarist on õppejõud-terapeut KIP alal. 

 

Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus
Vastuvõtule registreerumiseks täida registreerumisvorm.
NB! Konsultatsioonid on tasulised. Vaata lisaks ka asukoha kaarti siin.

TUTVUSTUS
TST centrum pakub kaasaegseid psühholoogilise nõustamise ja teraapia
vorme lastele, täiskasvanutele kui ka praktiseerivatele psühholoogidele.

TERAAPIA
Psüühikahäirete raviks kasutatakse tänapäeval valdavalt medikamentoosset ravi ja erinevaid psühhoteraapia meetode. 

REGISTEERU
Vastuvõtule registreerumiseks täida registreerumisvorm lehel "Lastele", "Täiskasvanule" või "Kolleegile", nii saad postitada kõik vajalikud andmed.

KONTAKT
TST centrum OÜ,
Sõbra 56, Tartu 51013
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 585 577 80

www.tstcentrum.ee copyright © 2014 TST centrum OÜ